0723725867

שיקום הפה

שיקום הפה

אותנו לימדו תמיד שאם החיים נותנים לנו לימונים – כדאי שנעשה מהם לימונדה. אולם, משפטי מוטיבציה מחמיצים לעיתים חלק מהמציאות. לאתגרים שהחיים מציבים בפנינו תהיינה השלכות, גם אם נצליח להתמודד איתם.
לעיתים קרובות, אתגרים שונים בחיים מביאים לכך שבריאות הפה, או האסתטיקה שלו, נפגעת. במצב כזה – כדאי לפנות למרפאת שיניים המתמחה בשיקום הפה.
בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא מידע רב, מעניין וחשוב גם על הנושא באופן כללי וגם על האפשרות של ביצוע התהליך ביום אחד.

יישור שיניים שקוף

דרך אחת לשקם את הנראות ואת הבריאות של חלל הפה היא על ידי יישור שיניים. עבור רבים, המילים "יישור שיניים" מעלות תמונה של מתבגרת עם רסן. אולם כיום, תחום השיקום לשיניים עבר שיפורים רבים. שיפור אחד כזה הוא יישור שיניים שקוף. יישור שיניים שקוף לא מתאים לכולם, ואם אתם מעוניינים באחד כזה – מומלץ לקבוע פגישה במרפאה.

הלבנת שיניים ביתית

דרך אחרת לקדם את שיקום הפה שלכם, אפילו עוד לפני שדרכתם במרפאת השיניים, היא על ידי הלבנת שיניים ביתית. כיום ניתן לרכוש בכל חנות פארם מוצרים להלבנת שיניים ביתית, או להשתמש ב-"תרופת סבתא" כמו סודה לשתייה או מיץ לימון.
יחד עם זאת, הלבנת שיניים ביתית דורשת הרבה עבודה, ומשך האפקטיביות שלה נמוך מהלבנת שיניים מקצועית במרפאת שיניים.

שיקום הפה ביום אחד

המרפאה שלנו מציעה, עבור מי שמאס לגמרי בכל העיסוק בטיפול השיניים שלו באופן ארוך ורציף – שירות של החזרה למצב הטוב ביותר של השיניים שלכם.
חשוב לציין שמדובר בהליך הנעשה תחת הרדמה מלאה, ולכן אינו מתאים לכל אחד.
מדובר בהליך כירורגי דנטלי הנעשה על ידי מיטב המומחים במרפאה שלנו, והוא מאפשר פתרון מהיר, נוח ומקצועי לשיקום הפה. כאמור, חשוב להיוועץ ברופא שיניים לגבי מידת ההתאמה לטיפול.

שיקום הפה מחירים

בגלל שתחום זה הוא כה רחב, אי אפשר לומר מה הוא המחיר של הליך שיקום פה ממוצע. לדוגמא, הלבנת שיניים היא הליך זול יחסית לעומת השתלת שיניים.
אפילו בתוך טיפול השתלת השיניים יש שוני במחיר, בהתאם למידת מורכבות הטיפול, החומרים שבוחר הרופא להשתמש בהם ועוד. כדי לקבל הצעת מחיר לתהליך – אנחנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו פגישה במרפאה.

סיכום

לסיכום, שיקום הפה הוא תחום רחב היקף.
אתם יכולים לעסוק בו באופן חובבני ועצמאי ולעשות הלבנת שיניים ביתית – או לבחור בהליך המורכב ביותר (וזה שדורש הכי הרבה מומחיות) של שיקום הפה ביום אחד. מומלץ לבצע את הטיפולים האלו רק אצל מי שמומחה לכך ובעל ניסיון בתחום.

בעלים

ד"ר מאור ניאזוב

תוצאות מהמרפאה

Previous
Next

יש לכם שאלה?

אנחנו זמינים לכל שאלה, התייעצות או כל דבר אחר :)

התהליך שאנחנו עוברים עם המטופל בשיקום הפה

01

קובעים פגישה

קודם כל, כדי שנדע על מה מדובר - אנו צריכים להכיר אתכם ואת הצרכים הספציפיים שלכם. כל מטופל הוא עולם ומלואו ולכן חשוב לדעת בדיוק מה הדברים החשובים לו לפני תחילת הטיפולים.

02

פוגשים את הרופא

נפגשים, רואים את המטופל ומבינים לעומק את התוצאה אותה אנחנו רוצים להשיג - התהליכים הללו יכולים להיעשות גם ביחד.

03

בדיקת שיניים כללית

עושים בדיקה מקיפה לחניכיים ולפה, בודקים את מצב הבריאות הכללית ובעיות שונות בעבר עם השיניים ומוצאים את הפתרון הנכון אליכם.

04

תחילת התהליך

זהו, אנחנו מוכנים לצאת לדרך ולהתחיל בטיפול שרציתם - בין אם זה יישור שיניים, הלבנת שיניים, שיקום הפה או כל טיפול אחר שרציתם לעשות כבר תקופה.

אנחנו זמינים

צרו קשר

מרפאתו של מאור ניאזוב זמינה לקבלת קהל ומבטיחה את השירות הטוב ביותר שיש היום.

טלפון

072-3725867

אימייל

drmaor10@gmail.com

פייסבוק

Maordentist

כתובת

ארלוזורוב 1, רמת גן

בדיקה צילום נשך בחינם

לאור המצב הקשה במדינה אנחנו מעניקים בדיקה חינם ו-2 צילומי נשך ללא עלות אצלנו במרפאה ברמת גן!
אנחנו מתחייבים להעניק לכם טיפולי שיניים מהשורה הראשונה בסביבה נוחה וידידותית.

אנחנו במרחק שיחת טלפון. צרו איתנו קשר עוד היום כדי להתחיל את המסע שלכם לקראת חיוך בריא יותר ובהיר יותר!